www.eranieruchomosci.com.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:30 | KATEGORIE:5 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:52

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 

Ciekawe strony

 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Agencja Nieruchomości W Warszawie - Tur Nieruchomości

Agencja Nieruchomości W Warszawie - Tur Nieruchomości

Nie mieścisz się już w swoim mieszkaniu? Myślisz o zmianach mieszkaniowych, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zapraszamy do Tur Nieruchomości, gdzie podpowiemy Ci jak szybko i bezpiecznie kupić lub sprzedać mieszkanie.

Pomożemy znaleźć odpowiednie lokum

Nie jesteśmy omnibusami, więc nie wiemy, jakiego mieszkania szukasz. Wiemy jednak, jak pomóc Ci sprecyzować oczekiwania, a następnie pomożemy Ci znaleźć lokum najlepiej do nich dopasowane. Z nami nie będziesz musiał samodzielnie przedzierać się przez setki ogłoszeń, ale otrzymasz jedynie oferty, które pasują do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Udzielimy wsparcia podczas negocjacji

Wiele osób uważa, że negocjacje są trudne. My twierdzimy, że nie taki diabeł straszny i z naszą pomocą uda Ci się szybko wynegocjować warunki, które doprowadzą do finalizacji transakcji. Z nami zobaczysz, że negocjacje mogą dotyczyć nie tylko ceny, ale również warunków płatności, terminu wprowadzenia czy wyposażenia.

Przygotujemy dokumenty i umowy

Nie stresuj się, że nie wiesz, jakie dokumenty są konieczne do finalizacji transakcji. Pomożemy Ci przygotować umowę przedwstępną i końcową, a w razie potrzeby wytłumaczymy, dlaczego, kiedy i jakie dokumenty będą potrzebne. To naprawdę nie takie trudne, a z naszą pomocą Twoje zaangażowanie na tym etapie będzie ograniczone do minimum.

Jak widzisz proces zakupu mieszkania wcale nie musi być żmudny i długotrwały. Z nami znajdziesz mieszkanie swoich marzeń i w końcu doprowadzisz do ich realizacji. Przekonaj się, że mówimy prawdę. Zrób ten pierwszy krok i zadzwoń do nas już dziś! Nasi doradcy czekają na Ciebie.

 PDF
Telefon: 22 299 68 68

Tagi:   Biuro Nieruchomości Warszawa    Nieruchomości Warszawa    Nieruchomości    Agencja Nieruchomości W Warszawie - Tur Nieruchomości

 WWW

Miasto/a:
 Bemowo
 Białołęka
 Bielany
 Mokotów
 Śródmieście
 Warszawa

Agencja Nieruchomości W Warszawie - Tur Nieruchomości
Agencja Nieruchomości W Warszawie - Tur Nieruchomości
 

Reklama

 
Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 eranieruchomosci.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

')