www.eranieruchomosci.com.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:34 | KATEGORIE:5 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:52

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 

Ciekawe strony
 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Dom Z Bala 60km Od Warszawy

Dom Z Bala 60km Od Warszawy

Najlepsza oferta

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży działki siedliskowej o powierzchni 4000 m2, znajdującej się w miejscowości Strzegocin (gmina Świercze) około 60 km od Warszawy, 10 km od Nasielska, 20 km od Pułtuska. Przeuroczy teren wsi polskiej, otwarte przestrzenie otaczających pól i łąk poprzecinanych licznymi kępami leśnymi, wyjątkowa cisza i spokój, niesamowicie czyste i świeże powietrze, wszystko to sprawia, że ofertę tą polecam szczególnie osobom poszukującym wyjątkowego miejsca pod budowę posiadłości wiejskiej. Działka usytuowana jest na delikatnie opadającym ale płaskim wzniesieniu co gwarantuje brak problemów z nadmiarem wody nawet po kilkudniowych opadach. Dobry i wygodny dojazd gwarantuje utwardzona droga gminna (odśnieżana w okresie zimowym). Zgodnie z zatwierdzonymi planami w latach 2013-15 nastąpi, przebudowa drogi na asfaltową. Na terenie działki znajdują się elementy budynku gospodarczego oraz drewniany domek o powierzchni około 32 m2 plus powierzchnia poddasza użytkowego, wybudowany w 2003 z elementów oryginalnej "chaty szalonego młynarza" i sąsiedniej chaty wiejskiej. Rekonstrukcja wykonana na najwyższym poziomie przy pomocy technik tradycyjnych w pełni ręcznych, bez użycia na budowie elektryczności. Wszelkie elementy zdrowe. Pozwoliłem sobie na pewne modernizacje względem oryginału t/j 3fazy, podłączenie wodociągu, szambo podłączone do projektowanej łazienki, okna dwu szybowe, poddasze jako użytkowe! Domek wymaga prac wykończeniowych ale nawet w obecnym stanie może udzielić schronienia, co czynił z honorami podczas wielu niezapomnianych przygód. W bezpośrednim sąsiedztwie ale w odległości gwarantującej poczucie prywatności inne gospodarstwo rolne.


Media: prąd/sila, woda z wodociągu, studnia, szambo. Nieruchomość posiada Księgę Wieczystą, możliwość meldunku, rejestracji w KRUS, pobierania dopłat UE. Proponowana cena: 50 000 PLN. Serdecznie zapraszam do obejrzenia.

Opiekun oferty: Rafał Hauser, tel. kom.: ***** 721 111 888 *****, e- mail: hauser@meganieruchomosci.pl . Informacje zawarte powyżej nie są ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Godz. biura: pn.-pt.: 09.00-18.00 oraz na KAŻDE życzenie.

Nr oferty 622/1383/ODS
Popularne
 PDF
Telefon: 721111888

Cena: PLN 50000.00
Tagi:   dom    siedlisko    sprzedam    działka    pułtusk    siedliskowa    rolna    bala    drewniany    mazowieckie    Dom Z Bala 60km Od Warszawy

 WWW

Miasto/a:
 Powiat ciechanowski
 Powiat gostyniński
 Powiat legionowski
 Powiat pułtuski
 Warszawa
  • Dom Z Bala 60km Od Warszawy
  • Dom Z Bala 60km Od Warszawy 2
  • Dom Z Bala 60km Od Warszawy 3
  • Dom Z Bala 60km Od Warszawy 4
  • Dom Z Bala 60km Od Warszawy 5
« Poprzednie | Następne »
 

Reklama

 
Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 eranieruchomosci.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

')