www.eranieruchomosci.com.pl

Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Osób online:5 | KATEGORIE:5 | LOKALIZACJE:2666 | Ogłoszeń:52

Powiadom znajomego

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
E-mail znajomego
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 

Formularz kontaktowy

Wiadomość
Twoje imię
E-mail
Kod
Wpisz kod widoczny wyżej
 
 
Szukaj ogłoszenia w Zaawansowane
 Dodaj bezpłatne ogłoszenie

Linki sponsorowane

 

Promowane

 

Ciekawe strony 
 
Główna >> Poprzednia strona >> Szczegóły ogłoszenia Kaszuby. Piękny Domek Na Wzgórzu Kł Bytowa - Zamienię Na Ina Nieruchomość.

Kaszuby. Piękny Domek Na Wzgórzu Kł Bytowa - Zamienię Na Ina Nieruchomość.

Zdjęcia domu są trochę nieaktualne bo przedstawiają budynek bez okien i drzwi, a dom jest tak na prawdę wybudowany w stanie surowym-zamkniętym (posiada okna i drzwi).

Zamienię domek jednorodzinny całoroczny w stanie surowym zamkniętym na pięknie położonej działce 5 km od Bytowa woj Pomorskie. Działka znajduje sie w samym miejscu kaszub. Domek znajduje sie na wzgórzu z pięknym widokiem. Działka idealnie nadaje się do zamieszkania dla ludzi , którzy cenią sobie spokój, ciszę i piękne widoki. Można korzystać z umieszczonego na działce lasku oraz małego jeziorka. Szacowana wartośc działki z domkiem to 230-250 tys zł
Propozycje zamiany na inne nierchomości proszę składać telefonicznie na numer tel 791 12 12 19 bez pośredników)
Opis nieruchomości:

Nieruchomość rolna o powierzchni 1ha i 11 arów. Działka - siedlisko nabyta w 1999r. i darowana w 2003r. (jest akt notarialny). Jest wystawiona decyzja z 2011r. o warunkach zabudowy - dla zagrody rolnej, budynku mieszkalnego-jednorodzinnego, pomieszczenia gospodarczo-garażowego. Działka nie ma hektarów przeliczeniowych, nie korzysta z żadnych dopłat unijnych. Natomiast w/g planu zagospodarowania przestrzennego - są to tereny rolne. Na działce znajduje się mały stawek, mały lasek w którym rosną grzyby, są posadzone drzewka ozdobne i owocowe drzewka, uprawia się obecnie warzywa ekologiczne, w przyszłości można założyć dużą pasiekę dla pszczół, hodować w stawie ryby, uprawiać zioła. Jest to zatem działka "z potencjałem". Teren działki nie jest płaski, jest to teren zróżnicowany powierzchniowo, część działki jest na płaskim terenie, a część na wzniesieniu. Cały teren jest ogrodzony siatką, jest zamykana na kłódkę brama wjazdowa.

Na działce na wzniesieniu znajduje się wybudowany niedawno budynek mieszkalny w stanie zamkniętym surowym o wymiarach 6,58 x 9,37m. Budynek bez piwnicy, składający się z parteru i poddasza użytkowego oraz małego strychu. Na dole przedpokój oraz salon łączony z kuchnią, na górze dwa pokoje i duże pomieszczenie na łazienkę. Schody wylewane, okna plastikowe, zamontowane drzwi do wszystkich pomieszczeń., cekol Do budynku jest doprowadzony prąd i woda. Trzeba zamontowac szambo. Ogrzewanie domu to zamknięte palenisko (wkład kominkowy). Decyzje, mapki i pisma na ten budynek są wszystkie, oprócz ostatecznego pozwolenia na budowę ze starostwa. Domek jest w trakcie opłaty legalizacyjnej. Opłaty za zużycie wody, energii, roczna opłata drogowa, raty na opłatę legalizacyjna są opłacane w terminie.

 PDF
Telefon: 791121219

Tagi:   Kaszuby. Piękny Domek Na Wzgórzu Kł Bytowa - Zamienię Na Ina Nieruchomość.


Miasto/a:
 Bytów
 

Reklama

 
Regulamin | Polityka prywatności | Polityka cookies | Patnerzy
Copyright © 2010 - 2010 eranieruchomosci.com.pl

Wszelkie prawa zastrzeżone.

')